Znajdź nas na facebooku

Dekoracje dla firm

Dekoracje Balonowe

Dekoracje firmowe, które dodadzą Twojej  imprezie niepowtarzalnego charakteru.

Świadczę usługi w zakresie tworzenia dekoracji eventów, bankietów firmowych, balów sylwestrowych, Walentynek, dnia dziecka oraz studniówek. Moją misją jest stworzenie dekoracji o wysokiej estetyce, która zachwyci gości i zachęci ich do lepszej zabawy.  Dekoracje sal i restauracji to dopiero preludium – oferuję także wyjątkowe usługi takie jak: modelowanie balonów, montaż kurtyn świetlnych, balony wybuchowe, tuby strzelające oraz efektowne wypuszczenie balonów helowych. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania świecących balonów helowych, które zwykły event zamienią w magiczny świat kolorów. Dzięki wieloletniemu know-how w zakresie dekoracji firmowych proponuję klientom nowatorskie rozwiązania, które dopasowuje do charakteru i potrzeb każdej firmy.

 Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, które upiększą i wyróżnią każde pomieszczenie. Proponujemy dekoracje z balonów oraz balony napełniane helem.

 

Dekoracje okolicznościowe

Oprócz oryginalnych dekoracji balonowych zajmuję się dekorowaniem sal oraz stołów, podczas których wykorzystuję kreatywne kompozycje kwiatowe oraz bukiety. Moją dewizą jest nowoczesny wystrój pomieszczeń, który uzyskuję dzięki innowacyjnym technikom takim jak: dekoracje światłem, świecące balony czy balony helowe.

Z sukcesem upiększam uroczystości firmowe, gwarantując gościom nowy wymiar zabawy, która zapadnie im głęboko w pamięć. Z przyjemnością polecam nasze sposoby na wyjątkowe dekoracje firmowe oraz wszelkie imprezy okolicznościowe wymagające ciekawego oraz niebanalnego zaplecza.  Moje dekoracje to połączenie nowatorstwa, świeżego podejścia i doświadczenia, które gwarantują niesamowitą oprawę dekoracyjną. Skorzystaj z usług firmy, która wyzacza trendy w dekorowaniu imprez firmowych i bankietów.

stat4u