Znajdź nas na facebooku

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne

Zapraszam do działu FAQ gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Postaw na wyjątkowe dekoracje sal weselnych, które wyznaczają trendy dekoratorskie w naszym regionie!

dekoracje weselne                                                          dekoracje sal weselnych

Każda Para Młoda oczekuje, że ich dekoracja weselna będzie wyjątkowa i wywoła zachwyt zgromadzonych Gości. Korzystając z konkurencyjnych firm dekoratorskich możecie nie uzyskać efektu zgodnego z waszymi wyobrażeniami, dlatego warto zdecydować się na usługi mojej firmy, która kreuje trendy dekoracji weselnych w całym regionie.

Moją dewizą jest nieszablonowość oraz kreatywność, które towarzyszą mi podczas dekoracji światłem, tworzenia kunsztownych kompozycji kwiatowych czy przy dekoracjach domów weselnych i stołów. Kreuję koncepcję dekoracji spójną z oczekiwaniami Pary Młodej oraz własną wizją, która z pewnością odda rangę tego wyjątkowego wydarzenia w waszym życiu. Motyw przewodni dekoracji zachwyci nie tylko Was, ale Gości i fotografa. Wierzę, że oryginalna dekoracja będzie doskonale uzupełniać całą uroczystość, tak by Twoje wesele było naprawdę niezapomniane.

Proponuję zacząć od spotkania, w którym wyjaśnię zakres usług świadczonych przez moją firmę dekoratorską i zaproponuję na nim koncepcję Twojej dekoracji. Zaplanuję dla Ciebie coś wyjątkowego oraz niestandardowego, a koncepcja dopasowana będzie do waszej osobowości i oczekiwań. 

Dekoracje sal weslnych

Podczas dekoracji sal weselnych posiłkuję się najbardziej nowatorskimi rozwiązaniami, kreując niespotykane i oryginalne dekoracje weselne.  Nadam wnętrzu domu weselnego oryginalnego charakteru, dzięki niecodziennej dekoracji stołów, krzeseł oraz innych elementów, które będą spójne z ogólną koncepcją wystroju. Wypożyczamy również pokrowce na  krzesła.

Jeśli oczekujesz nowatorskich rozwiązań w kwestii dekoracji weselnych, dekoracji tła za parą młodą czy dekoracji sufitu to koniecznie skontaktuj się ze mną. Nadam sali weselnej wyjątkowego kolorytu i sprawię, że wystrój domu weselnego odda w 100% niecodzienny charakter waszego święta. 

Gwarantujemy wystrój i dekorację weselną sali,  jaką tylko sobie Państwo zamarzą.

To tylko część aranżacji, jakie jesteśmy w stanie zaoferować. O reszcie z przyjemnością pomówimy podczas bezpośredniego kontaktu. Obszar mojej działalności to nie tylko Śląsk i takie miasta jak Katowice, Zawiercie czy Tarnowskie Góry ale również Małopolska: Kraków, Olkusz i okolice.

stat4u